Jak wybrać najlepsze masażery erotyczne?

masażery erotyczne

Seksualne pobudzenie można osiągnąć na wiele sposobów. Jednym z najlepszych jest długa i upojna gra wstępna z użyciem masażera. Masowanie wrażliwych na dotyk miejsc erogennych cudownie otwiera na pełnię doznań miłosnych.

Osoby, które już miały do czynienia z masażerem erotycznym, zapewne potwierdzą, że jest to jeden z najlepszych gadżetów, jakie można mieć w sypialni. Aby był optymalnie dobrany, warto zebrać kilka ważnych informacji, dotyczących tego, jakie masażery mamy do wyboru i jak używać masażera erotycznego.

Stymulacja masażerem erotycznym

Masaż erotyczny to jedna z najlepszych metod na rozładowanie stresu i relaks. Co więcej – ma też właściwości prozdrowotne, bo poprawia krążenie, uśmierza ból i pomaga przywrócić homeostazę organizmu. Masażer erotyczny z https://sexshop112.pl/183-masazery-erotyczne stanowi nieocenioną pomoc w osiągnięciu satysfakcji. Aby go w pełni wykorzystać, warto znać budowę ciała pod kątem stref erogennych, czyli tych najbardziej wyczulonych na dotyk. Zarówno u kobiety, jak i u mężczyzny są to przede wszystkim strefy intymne. Mężczyzna będzie reagował z wielkim entuzjazmem także na masaż prostaty, zaś kobieta będzie zachwycona masażem piersi. Istnieją też mniej oczywiste miejsca pobudzania, jak płatki uszu, kark czy okolice oczu, gdzie spotyka się wiele połączeń nerwowych.

Rodzaje masażerów erotycznych

Do orgazmu może więc doprowadzić np. masowanie twarzy, niemniej najbardziej powszechne jako zabawki erotyczne są masażery miejsc intymnych, z wibracją lub bez niej. Do dyspozycji mamy np.:

  • masażer żeńskich miejsc intymnych – tu czasami z różnymi końcówkami, w tym do stymulacji punktu G,
  • masażer łechtaczkowy – wyspecjalizowany w stymulowaniu tego obszaru miłosnych uniesień,
  • masażer prostaty – stymulator drażniący punkt P, który sprawia, że mężczyzna jest momentalnie gotowy na ciąg dalszy.

Masażery mają różne kształty, mogą przypominać nawet króliczka. Dostępne są także w różnych kolorach.

5 tipów przydatnych przy masażu erotycznym

  1. Wybieramy masażer erotyczny sprawdzonej firmy, bezpieczny, niezawierający np. ftalanów, które podrażniają skórę.
  2. Do masażu warto stworzyć atmosferę, która podniesie temperaturę w sypialni. Liczy się odpowiednia muzyka, a także światło – najlepiej przydymione, nieco tajemnicze.
  3. Razem z masażerem można kupić olejek do masażu. Rozgrzany w dłoniach i pod wpływem masażera, wzmocni doznania.
  4. Masaż erotyczny w kąpieli? Dlaczego nie! Aby móc go zrealizować za pomocą masażera erotycznego, można użyć modelu wodoodpornego.
  5. Razem z masażerem warto kupić specjalny środek, który pomoże utrzymać go w czystości.

Masażer erotyczny może stać się ulubioną zabawką. Dociskanie i drażnienie stref erogennych, połączone z wibracjami, pomoże zintensyfikować przyjemność płynącą z seksu.