Wibrator króliczek dla początkujących – jaki wybrać?

Jednymi z najbardziej popularnych gadżetów erotycznych są wibratory typu „króliczek”. Osoby poszukujące swojego pierwszego urządzenia tego typu często zastanawiają się, na co zwrócić uwagę przy podejmowaniu decyzji. Wybór różnorodnych przedmiotów jest bardzo szeroki. Wiele spośród urządzeń charakteryzują odmienne funkcje. Jak wybrać swój pierwszy wibrator króliczek?

Wibrator króliczek odpowiedni dla początkujących

Urządzenia tego typu umożliwiają jednoczesną stymulację wnętrza pochwy i łechtaczki. Jest to możliwe dzięki korpusowi służącemu do penetracji i dodatkowej wypustki nazywanej „króliczkiem”. Obie części posiadają zazwyczaj osobne silniki. Dlatego sprawdzą się również jako wibratory do stymulacji pojedynczych stref erogennych. Poszukując pierwszego gadżetu, należy zwrócić uwagę na jego wymiary i jakość wykonania. Zaleca się dokładnie zapoznać z parametrami poszczególnych urządzeń. Wielkość każdego z elementów powinna być dopasowana do preferencji. Szczególnie istotne jest odnalezienie przedmiotu wykonanego z materiału odpowiedniej jakości. Dobrym wyborem będą wibratory z silikonu medycznego proponowane przez sprawdzone i polecane firmy. Takie tworzywo jest w pełni bezpieczne. Nie wywołuje uczuleń ani podrażnień.

Funkcje wibratorów

Osobom poszukującym swojego pierwszego urządzenia zaleca się wybór przedmiotów z regulowanym natężeniem drgań. Wiele dostępnych w sklepach gadżetów oferuje kilka trybów wibracji. Można je zmieniać przyciskiem umieszczonym na korpusie lub osobnym pilotem. Różnorodne natężenie stymulacji umożliwi odnalezienie najbardziej efektywnego dla siebie poziomu. Osoby planujące wykorzystywać gadżet w kąpieli muszą upewnić się, że jest on wodoodporny. W bogatej ofercie odnaleźć można również wibratory dedykowane penetracji analnej. Odpowiednio dopasowany model z pewnością okaże się dobrym zakupem.