Jak wybrać dildo dla żywych orgazmów?

dildo

Określenie ideału nie będzie łatwe. Ale wysiłek jest tego wart.

Fioletowy czy pod kolor skóry? Gładki czy wyboisty? Elastyczny czy nie? Znalezienie zabawki erotycznej, która nie zawiedzie w kluczowym momencie, wymaga przemyślanego podejścia.

Jak wybrać rozmiar?

Rozmiar standardowego dildo z https://sexshop112.pl/33-sztuczne-penisy-dilda-czlonki to około 18 cm (7 cali) długości i 4 cm (1,5 cala) średnicy. Jednak cechy fizjologiczne, smaki i potrzeby są różne, więc w sklepach erotycznych można znaleźć zabawki o długości od 10 do 40 cm i średnicy większej niż 7 centymetrów.

Początkujący powinni zacząć od skromnych 14 cm (5,5 cala) długości i 2,5 cm (1 cal) średnicy, co odpowiada średniej wielkości męskiego narządu w stanie erekcji. Przy umiejętnym użyciu wystarcza to do zaspokojenia większości kobiet, nie powodując bólu ani dyskomfortu.

Materiał 

Najczęściej dilda wykonane są z żelu, cyberskóry, silikonu, PVC, plastiku lub szkła. Każdy materiał ma swoje zalety i wady, i są one odpowiednie do różnych celów. Im lepiej więc zrozumiesz swoje potrzeby, tym łatwiej będzie Ci dokonać wyboru.

  • Żel. Penisy żelowe mają wiele pozytywnych cech. Są sprężyste, jasne, piękne i efektownie prezentują się we wnętrzach. Gładka powierzchnia zapewnia doskonałe właściwości ślizgowe. A dobre przewodnictwo cieplne oznacza, że substytut fallusa szybko nagrzewa się do przyjemnej temperatury ciała.
  • Cyberskóra. Penisy z cyberskóry wyglądają i są takie same jak prawdziwe. Im droższa zabawka, tym bardziej realistyczna w dotyku. Wysoka cena jest chyba główną wadą takiej zabawki. Jak każdy przedmiot wysokiej klasy, ten penis wymaga szczególnej uwagi i pielęgnacji.
  • Silikon. Najpopularniejsze są penisy silikonowe. Są one dość elastyczne, trwałe, hipoalergiczne i szybko nagrzewają się do temperatury ciała. Penisy wykonane z tego materiału występują w szerokiej gamie kolorów, kształtów i rozmiarów. Każdy może dobrać przyjemność do swojego gustu i kieszeni.