Bodystocking – sposób na odświeżenie swojego życia seksualnego

bodystocking

Jak odmienić swoje życie seksualne? Jednym z ciekawszych i łatwych do zrealizowania sposobów jest zakup bielizny erotycznej lub specjalnych kostiumów Są one dostępne w sex-shopach, zarówno tych stacjonarnych, jak i internetowych, jeśli więc wstydzimy się wybierać taki element garderoby w towarzystwie sprzedawcy, możemy zamówić go przez internet. 

Bodystocking – pomysł dla osób, które dopiero zaczynają 'przebieranki’

Jaki strój wybrać z tak wielu dostępnych w sklepach? Ważne jest, by rozpalał on mężczyznę, a kobieta dobrze i pewnie się w nim czuła.

Jako przykład można podać tu bodystocking. Choć wiązany bywa on z fetyszem, jest używany także przez zwykłe osoby, doceniające po prostu jego walory estetyczne. Bodystocking może mieć postać jedno, lub dwuczęściowego kombinezonu, wykonanego z siatki podobnej do tej jaka występuje w rajstopach czy pończochach kabaretkach.

Szczególny rodzaj bodystocking: catsuit

Strojem bliskim genezie bodystocking, jest również przykrywający całe ciało catsuit. Catsuit wykonany jest jednak z innych materiałów, na przykład skóry, lycry, czy lateksu. Okrywa on całe ciało warstwą ściśle przylegającego, opiętego, lekko połyskującego materiału. Kobieta ubrana w niego nasuwa skojarzenia z dziką kotką, stąd też wzięła się nazwa. Stroje takie posiadają często otwory w różnych miejscach, na przykład wycięcia na sutki, czy na miejsca intymne. Bywają także zdobione kolcami, ćwiekami i innymi elementami dodającymi drapieżności. 

Jak widać, wybór strojów i przebrań ożywiających życie erotyczne jest naprawdę wielki, nie powinniśmy mieć więc trudności, aby dopasować sobie coś, co będzie nosiło się wygodnie, prezentowało nasze największe walory i oddziaływało na partnera.