Godne uwagi marki bielizny w dużych rozmiarach

bielizna erotyczna

Zakupy bielizny powinny być najprzyjemniejszą formą zakupów. Bez względu na to, jaka jest osobowość lub styl, bielizna dla kobiety powinna być czasem zabawną, a na pewno bezpieczną przestrzenią, w której należy czuć się dobrze. W odpowiedniej bieliźnie można próbować nowych rzeczy, dobrze się bawić się, niezależnie od tego czy planuje ją się nosić dla partnera, czy dla siebie.

Ale jeśli chodzi o ofertę obejmującą rozmiary plus size, bielizna erotyczna może mieć ograniczone możliwości. Niektóre marki w ogóle nie wychodzą poza rozmiar XL (np. Spanx, Kat the Label, Bluebella). Na szczęście coraz więcej marek się budzi. Pojawiają się nowi projektanci i marki, jak choćby Savage X Fenty Rihanny, Anya Lust, a także polskie jak SoftLine Collection. Dobrze, że zdają sobie sprawę, jak ważne jest noszenie szerszych zakresów rozmiarów, tym bardziej, że w ciągu ostatnich kilku lat pojawiły się jedne z najseksowniejszych projektów bielizny na rynku dla wszystkich stylów i bez względu na budżet.

bielizna erotyczna

SoftLine Collection

Krągłości są sexy? No pewnie. Polski brand, który nie pokazał jeszcze zapewne skali swoich możliwości. Co oni robią tą bielizną? Oni otwierają oczy niedowiarkom. Patrzcie, mówią, to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo! Lubelska firma ma wprawdzie prawie 20-letnie doświadczenie, ale sklep internetowy powstał dopiero 2 lata temu.

SLC ma chyba jedną z najbardziej bogatych ofert dla pań w każdym rozmiarze i na każdą okazję (np. ślub). Design dorównuje najpopularniejszym markom za granicą, a i nieczęsto jest ciekawszy (np. Avid Love, In Bloom By Jonquil). Chociaż cenowo to co najmniej średnia półka, ale nadal atrakcyjniejsza niż na For Love And Lemons. W ofercie polskiej firmy znajduje się się nie tylko seksowna bielizna damska, ale choćby zapomniane nieco peniuary czy gorsety.

Savage X Fenty

Byłoby nieładnie, mówiąc o bieliźnie, bez wspomnienia o jednej z ciekawszych bizneswomen współczesnych czasów, czyli Rihannie. Można uwielbiać SoftLine Collection za klasyczny design w czarno-czerwonych i białych barwach, koronkach i finezyjnych wykończeniach, ale linia Savage x Fenty ma szeroką gamę jasnych, ciepłych i gorących oraz pastelowych kompletów w cenach, które są akceptowalne i często niższe niż SLC. Oczywiście, ma też klasyczne kolekcje jak Little Black X czy Core Essentials. Szczególnie ciekawie wyglądają kwiatowe wzory w ciepłych pomarańczowych kolorach. Bielizna damska intymna nie była nigdy przedtem. Aż chce się zerwać ten czy tamten kwiatek.

Obsessive

Kolejny polski brand, który podbił świat. Polska bielizną stoi i basta! Jest jeszcze przecież np. Nipplex. Obsessive to nie tylko bielizna erotyczna, to ponad 500 modeli dostępnych w ponad 60 krajach. I jak zapowiadają właściciele, to też nie jest ich ostatnie słowo, bo planują otworzyć międzygalaktyczny butik na Marsie. Na Marsie? Chyba Wenus byłaby lepszym i bardziej opłacalnym pomysłem. Anyway.

Asortyment podzielony jest według stylu i stopnia pikantności, za co odpowiadają 3 linie. Czerwona – seksowna, różowa – ostra i fioletowa – zabawa. Na pewno warto docenić podejście firmy, które wnosi nieco polotu i finezji. – Słyszałaś zapewne, że dziewczynki powinny być grzeczne i dobrze ułożone? Że wielu rzeczy im nie wypada, że muszą zachowywać się w określony sposób…Ehhhh to nuuuuuda! A Ty nie jesteś już małą dziewczynką! W waszym miłosnym tête-à-tête to ty ustalasz zasady – zachęca polski brand. Warto pamiętać, że maksymalny rozmiar to 2XL, a cenowo podobnie do Savage X Fenty i SLC.

Wprawdzie to tylko trzy firmy, ale jest ich więcej. 7heaven, Anais, Livia Corsetti Fashion, Bravissimo, Elomi to tylko niektóre z nich. Jest w czym wybierać. I dobrze, bo jest na czym nosić, nie?