3 sposoby na wykorzystanie masturbatora

Ten niewielki przedmiot ma mnóstwo zastosowań, związanych choćby z jego budową. Ile kształtów i fasonów, tyle opcji użycia. Dziś podsuniemy Ci trzy najpopularniejsze.

Zabawy solo

Masturbator z oferty sklepu sexshop112 to świetny wybór dla singla, który w domowym zaciszu, może wyczarować z tego niepozornego przedmiotu setki unikalnych orgazmów. Jeśli ciągle szukasz swojej drugiej połówki (albo chociaż partnerki seksualnej), a na Tinderze zablokowali Ci konto, to rozwiązanie w sam raz dla Ciebie. W życiu chodzi o to, by nie było nudno, a przecież dłonie masz tylko dwie.

Nieważne, jak będziesz się starał, w pewnym momencie wkradnie się monotonia. Używając np. sztucznej pochwy lub stymulatora zakładanego na żołądź, a mającego imitować pieszczoty oralne dostarczysz swojemu przyjacielowi wyrafinowanych doznań z pogranicza marzeń i fantazji.

We dwoje

Pomysłowość ludzka nie zna granic. Zwłaszcza w sferze seksu. Tutaj wszystkie chwyty są dozwolone. Kobieta może dostarczyć partnerowi rozkoszy w nowym, ciekawym dla obojga stylu. Panie bardzo chętnie używają masturbatorów „dręcząc” nimi partnerów i z wielkim zainteresowaniem obserwując ich reakcje. Może to być element gry wstępnej, lecz nie tylko.

Nie wiesz, co kupić swojemu mężczyźnie na urodziny? Zaskocz go. Podaruj mu masturbator i od razu wypróbuj go na nim, a z pewnością odwdzięczy się, fundując Ci serię wstrząsających orgazmów. Kto wie, może nawet naprawi cieknący kran w kuchni.

W podróży

Jeśli musiałeś kiedyś wyjechać, zostawiając swoją kobietę na kilka dni, wiesz, czym jest samotność. Długie wieczory w hotelu stają się wówczas prawdziwą udręką. Doskonałym lekarstwem na wszystkie troski będzie niewielki przedmiot, który roztropnie zapakowałeś przed wyjazdem.

Na drugi plan schodzi to, jaki to model. Ważne, aby wykonano go z materiałów najwyższej jakości. Używając go zgodnie z przeznaczeniem (lub nie do końca) ułatwiasz sobie odliczanie dni do powrotu, kiedy to rzucisz się w ramiona (lub rozchylone uda) ukochanej.