Kółko Wartenberga – nowa, odważna jakość życia erotycznego

koło wartenberga

Seks można uprawiać na wiele sposobów. Ważne jest jednak, by obie strony akceptowały erotyczne nowości i czerpały radość z eksperymentów. To podstawowa zasada udanej relacji. Erotycznym gadżetem, często wykorzystywanym w seksie jest koło Wartenberga. To wiatraczek z nierdzewnej stali, który toczony po skórze wywołuje mrowienie i przyjemne doznania. Tego typu urządzenie można wykorzystać do intymnych pieszczot. 

Kółko Wartenberga a BDSM

Koło Wartenberga to gadżet wykorzystywany często przez miłośników BDSM (więcej na jego temat dowiesz się na tej stronie). Co oznacza ten skrót? To seks oparty na przemocy oraz relacji dominacja- uległość. Wśród najpopularniejszych technik BDSM znajdziemy wiązania, krępowania, bicie czy pieszczoty (często dość mocne)  różnymi urządzeniami. Idealnie do tego nadaje się kółko Wartenberga. Intensywność doznań zależy od siły wykonywanych ruchów. 

Akcesoria Christiana Greya

Wśród zwolenników BDSM był Christian Grey, główny bohater powieści erotycznej „Pięćdziesiąt twarzy Greya”. W pokoju, do którego zaprosił po raz pierwszy Anastasję, znalazło się wiele akcesoriów i urządzeń erotycznych. Zapewne w bogatej kolekcji Greya było także kółko Wartenberga. Anastazja, choć przerażona tym, co zobaczyła, szybko zafascynowała się innym seksem. Być może to sposób, by ożywić życie erotyczne i by seks kojarzył się przede wszystkim z ekstazą i radością. Nie trzeba być wcale Greyem, by odważyć się na coś nowego. 

Pieszczoty kółkiem Wartenberga mogą być wstępem do ognistego seksu i zapowiedzią czegoś niezwykłego. Warto wypróbować tego typu przedmioty, by sprawdzić, co sprawia nam największą frajdę. Czy będzie to tradycyjne pożycie czy też szaleństwo z wykorzystaniem erotycznych gadżetów. Każdy sposób na czerpanie satysfakcji seksualnej jest dobre. Taki rodzaj seksu wiąże jak żaden inny. Warto spróbować już dziś.