Co zrobić by rozkochać w sobie partnerkę jeszcze mocniej?

erotyka

Kobiety lubią być dla faceta na wyłączność. Wielką radość im sprawia fakt, że żaden inny nie może ich dotknąć, jedynie ten na którym im najbardziej zależy, którego pożądają duszą i ciałem. W celu jeszcze mocniejszego pobudzenia partnerki, już przed wiekami wymyślono pewne sztuczki.

Jak sprawić, by partnerka pragnęła jeszcze bardziej?

Pas cnoty to rozwiązanie znane od wieków, wielu ludzi kojarzyć je nadal w wyprawami krzyżowymi kiedy to rycerz zaprzęgał konia udając się w stronę Jerozolimy, zabezpieczając na czas wyprawy czystość partnerki. Obecnie również funkcjonuje ten gadżet, dodatkowo możemy spotkać majtki cnoty.

Czy coś się zmieniło w podejściu do pasa cnoty przez wieki?

pas cnoty męskiDawniej chodziło o poczucie bezpieczeństwa męża udającego się na wyprawę krzyżową, dziś chodzi o zwiększenie podniecenia seksualnego. W przeszłości nie zdarzało się albo nie znaleziono zapisów o tym, że istniał męski pas cnoty. Dzisiaj jest to rozwiązanie powszechne, na takie rozwiązanie decydują się zarówno panowie heteroseksualni jak też nieheteronormatywni. Gadżet ten potrafi być niezwykle nowoczesny, w niczym nie przypomina stereotypowego zamka na kluczyk, który to obraz wielu nosi nadal w głowach. Pas cnoty, na którego zakup decyduje się wiele partnerek dla swych partnerów zapewnia e-stymulację, o czym dawniej można było jedynie nieśmiało pomarzyć, poza tym męski design, daje również gwarancję bezpieczeństwa i higieniczności. Również jeśli chodzi o pas cnoty dla kobiet można dostrzec, że jest Tob urządzenie XXI generacji. Kobiety które pragną być zdominowane przez swych mężczyzn uwielbiają takie urządzenia, gdyż to Ty zadecydujesz czego jej wolno a czego nie, jest komfortowe w noszeniu, pokryte czarną gumą, nie podrażniające skóry. Dziś nie ma problemu kupić pas cnoty, ponieważ można znaleźć duży wybór w internecie i nabyć całkowicie dyskretnie.