Prezerwatywy smakowe – rodzaje i zastosowanie

Prezerwatywy smakowe

Powszechnie wiadomo, iż używanie prezerwatyw to najlepsza metoda na zabezpieczanie się przed chorobami wenerycznymi, a także ciążą. Swoje życie łóżkowe możemy urozmaicać na wiele sposobów. Nieoczywistym może być używanie prezerwatyw smakowych. Coraz więcej osób decyduje się na dodanie ich do swoich praktyk seksualnych, aby nadać życiu trochę pikanterii. Gadżet ten może okazać się bardzo przydatny, szczególnie gdy chcemy przekroczyć granice w łóżku lub otworzyć się na nowe doznania.

Prezerwatywy smakowe – dla kogo?

Prezerwatywy smakowe czekoladaOdpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – dla każdego, kto chce urozmaicić seks oralny. Pomocne mogą się okazać również do przekonania się do seksu oralnego. Niektóre osoby mają w sobie barierę przed włożeniem członka do ust. Wynikają one z np. nieprzyjemnego smaku spermy czy też barier psychicznych. Z rozwiązaniem przychodzą bezpieczne prezerwatywy smakowe, które skutecznie niwelują problem smaku penisa (który zależy nie tylko od higieny, ale także od używek, diety itp.). Dodatkowo zapewniają nam bezpieczny seks (pamiętajmy, że chorobami wenerycznymi można się zarazić również oralnie). Warto zdecydować się na użycie prezerwatyw smakowych także z tego powodu, iż dodają one do seksu dodatkowych doznań smakowych i pobudzają przy tym zmysły.

Zastosowania prezerwatyw smakowych.

Prezerwatywy smakowe są stosowane głównie w trakcie seksu oralnego, jednak z powodzeniem można ich używać również podczas stosunku waginalnego (nie należy używać jednej i tej samej prezerwatywy jednocześnie przy dwóch czynnościach). Smak prezerwatyw zazwyczaj jest słodki i owocowy. W naszym sklepie internetowym mamy bardzo szeroki wybór smaków prezerwatyw, np. jagodowe, kokosowe, truskawkowe, czekoladowe czy ananasowe. Wszystko zatem zależy od gustu i wyobraźni, a doznania uzyskane podczas uprawiania miłości francuskiej z pewnością będą niezapomniane.