Wibratory analne – jak z nich korzystać?

Wibratory analne - jak z nich korzystać

Potrzeby seksualne, jakie od zawsze kierowały naszym życiem obecnie nie mają skrępowania. Dzięki temu, że żyjemy w pełnej wolności tak naprawdę nie boimy się eksperymentować i badać samodzielnie potrzeb naszego ciała. Warto zauważyć, że bardzo często panie wykazują zainteresowanie wibratorem analnym. Wobec tego jak można z nich korzystać?

Wibrator analny – co go wyróżnia?

Wibratory analne to dość specyficzne produkty na rynku gadżetów erotycznych. Ich wygląd jest zwykle mocno odmienny i najczęściej można spotkać je w kilku wersjach. Niemniej jednak klasyczne wibratory analne wyróżniają się:

  • smukłym i prostym kształtem – wibracje rozchodzą się jednak praktycznie po całej jego długości;
  • możliwymi wypustkami – które mają zwiększyć doznania i stymulację;
  • regulacją wibracji – jest to jeden z najważniejszych parametrów wibratorów analnych, które pozwalają na regulowanie natężenia wibracji i dozowanie przyjemności.

Niemniej jednak wibratory analne mogą dodatkowo być znacznie bardziej rozbudowane. Niektóre modele wyróżniają się także dodatkową nasadką i częścią, która ma za zadanie również stymulowanie łechtaczki, co z pewnością dodatkowo zwiększa przyjemność z użytkowania wibratora.

wibrator analny z podwójnymi wypustkami

Wibratory analne – jak je wykorzystać?

Wibratory analne działają podobnie jak klasyczne wibratory dopochwowe, jednak przeznaczone są do stymulowania okolic odbytu. Wobec tego właśnie w taki sposób się z nich korzysta. Panie muszą jednak pamiętać o tym, że istnieją różne rozmiary wibratorów analnych, więc powinny one zwrócić na to uwagę. W przypadku pierwszego skorzystania z tego typu urządzenia warto postawić na jego najmniejszy model, który pomoże się przyzwyczaić do wibracyjnego efektu i pozwoli lepiej poznać swoje ciało.